Elhalálozás

2017. március 13., hétfő, Elhalálozás

Mély fájdalommal tudatjuk, hogy a szeretett férj, édesapa, nagyapa, após, testvér és rokon, az angyalosi
id. IMRE GÁBOR
szerető szíve életének 65. évében rövid, súlyos, de türelemmel viselt betegség után megszűnt dobogni.
Temetése március 14-én, kedden 14 órától lesz a családi háztól.
Pihenése legyen csendes, emléke áldott.
A gyászoló család
18922

Elhalálozás
Mély fájdalommal tudatjuk, hogy a szerető édesanya, testvér, nagymama, dédnagymama, sógornő, rokon és szomszéd,
id. özv. LUKÁCS ­JÓZSEFNÉ
TÓDOR MARGIT
életének 80. évében 2017. március 11-én hazatért Teremtőjéhez.
Drága halottunk földi maradványait március 14-én 14 órakor helyezzük örök nyugalomra az alsócsernátoni temető ravatalozóházától katolikus szertartás szerint.
Részvétfogadás 13-án 15–16 óra között.
Emléke legyen áldott, pihenése csendes.
A gyászoló család
18921
Megemlékezés
Tíz éve megtört az életünk. Megcsorbult az egyensúly, az egész, az öröm. Vigasztalódunk élő lelkeddel, tanításaiddal, emlékeinkkel. Isten nyugosztaljon békében, id. FODOR IMRE!
Gyermekei
18920
Emlékezünk a száraz­ajtai születésű ifj. GECSE ISTVÁNRA (Öcsi) eltávozása 16. évfordulóján. Szívünkben él, és örökre megmarad. Áldott legyen felejthetetlen emléke.
Szerettei
4297790
Fájó szívvel emlékezünk március 13-án ROMÁN RUDOLFRA halálának első évfordulóján. Emlékét megőrizzük. Nyugodj békében.
Unokatestvére, Lujza és férje, Balázs
N
Nincs annyi könny, mely méltán elsirat, és sebeinkre írt ad, és vigaszt. Drága jó férj és édesapa!
TANKÓ ­ISTVÁN, fájó szívvel emlékezünk rád halálod ötödik év­fordulóján.
Szerető családod
4297855

Hozzászólások
Támogassa a Háromszéket! Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Szavazás
Mit gondol, véget ér-e idén az ukrajnai háború?









eredmények
szavazatok száma 564
szavazógép
2017-03-13: Szabadidő - Bokor Gábor:

A legkevésbé látogatott helyek

A világ legkedveltebb turistaparadicsomait rengetegen ismerik, ha valaki nem is járt ott, illik tudnia egyet s mást a leglátogatottabb helyekről. A sor másik végén viszont olyan célpontok vannak, amelyeket ilyen vagy olyan okok miatt kevesen látogatnak. Lássunk néhány helyet, ahol a turisták ritkaságszámba mennek.
2017-03-13: Világfigyelő - :

Köztársasági elnököt választanak (Magyarország)

A magyar Országgyűlés a rendszerváltás óta hetedik alkalommal választ köztársasági elnököt ma. A Fidesz–KDNP a hivatalban lévő államfőt, Áder Jánost jelöli újra, az ellenzék – a jelöltet nem állító Jobbik kivételével – Majtényi László volt ombudsmant, az Eötvös Károly Intézet elnökét támogatja.