A június 8–10. között sorra kerülő sepsiszentgyörgyi Sportnapok tizenegyedik kiírásának rendezői ötven önkéntest keresnek általános szervezői feladatokra.
Mint ismeretes, a megyeszékhelyi sportrendezvény az ország egyik legnagyobb tömegsporteseménye, idén a nyolcvannál több programszám közel negyven háromszéki egyesület hozzájárulásával jön létre, ezeken pedig mintegy 3000 sportolni vágyó próbálhatja ki magát a 65 különböző sportág egyikében.
Jelentkezési határidő: június 5., előnyt élveznek azok az önkéntesek, akik legalább két napot tudnak segíteni. Érdeklődni és további információért hívják a 0743 271 623-as telefonszámot. A Sportnapok szervezői a három legtöbb önkéntesórát összegyűjtő fiatalt kétszemélyes, a brassói Aqua Parkba szóló belépővel jutalmazzák. (t)