Szívünk mély fájdalmával tudatjuk, hogy a drága jó édesanya, feleség, nagymama, testvér, rokon,
NINCSOR MÁRTA
(szül. KÁKAY)
életének 79. évében június 7-én csendesen elhunyt.
Drága halottunk földi maradványait 2017. június 10-én 13 órakor helyezzük örök nyugalomra a nagybaconi ravatalozóháztól.
Részvétfogadás a temetés napján 12 órakor.
Pihenése legyen csendes, emléke áldott.
A gyászoló család
19206
Elhalálozás
Mély fájdalommal tudatjuk, hogy a sepsiszentgyörgyi
IMREH ILDIKÓ
életének 47. évében hirtelen elhunyt.
Drága halottunk földi maradványait 2017. június 10-én, szombaton 13 órakor helyezzük örök nyugalomra a szemerjai ravatalozóháztól az új temetőben.
Részvétfogadás a temetés előtt egy órával.
Gyászoló családja
4299588
Köszönetnyilvánítás
Köszönetet mondunk mindazoknak, akik CHELEMEN IRÉN temetésén részt vettek, sírjára virágot helyeztek, fájdalmunkban osztoztak.
A gyászoló család
4299584
Megemlékezés
Váratlanul ért a halál, búcsú nélkül mentél el. Aludd szépen örök álmod, soha nem feledlek el. Áldott emlékét megőrizve, kegyelettel emlékezem BALLÓ ANTALRA halálának hatodik hónapjában. Nyugodjék békében.
Barátja, Fekete János
4299540
Az idő telik, feledni nem tudunk, bánatos szívünkkel mindig rád gondolunk. Megállunk a sírod mellett, és könnyezünk, de jó lenne, ha itt lennél velünk. Fájó szívvel emlékezünk a drága jó gyermekre és testvérre, CSALOKA EDITRE halálának 14. évfordulóján. Pihenése legyen csendes, emléke áldott.
Édesapja, testvére
és családja
4299544
Fájó szívvel emlékezünk id. NEDELKA MIKLÓSRA halálának 12., valamint RIGÓ PÁLRA halálának 9. évfordulóján. Jóságuk és szeretetük szívünkben örökké élni fog. Emlékük legyen áldott, nyugalmuk csendes.
Szeretteik
4299546
A múltba visszanézve valami fáj, valakit keresünk, aki nincs már. Fájó szívvel emlékezünk a kisbaconi születésű nagybaconi VERES ALBERT LÓRÁNTRA halálának ötödik évfordulóján. Emlékét mindig szívünkben őrizzük.
Szerettei
4299571
Soha el nem múló fájdalommal emlékezünk a baróti KESE JENŐRE halálának második évfordulóján. Pihenése legyen csendes, emléke áldott.
Szerettei
19205
Fájó szívvel és soha el nem múló szeretettel emlékezünk
id. SZABÓ BÉLÁRA halálának hetedik évfordulóján. Nyugalma legyen csendes, emléke áldott.
Szerettei
4299582
Hulló könnyekkel állok sírod felett. A koporsó bezárta legdrágább kincsemet. Megállt egy szív, mely élni szeretett, csak az idő múlik, feledni nem lehet. Ha a bús napjaim le fognak telni, oda vágyom hozzád megpihenni. Fájó szívvel emlékezem a nagybaconi születésű sepsiszentgyörgyi
BALLÓ ANTALRA halálának hatodik hónapjában. Pihenése legyen csendes, emléke áldott.
Özvegye
4299539
Téged elfelejteni soha nem lehet, sajnos, meg kell tanulni élni nélküled. Lehet, hogy nélküled is eljön a tavasz, de bármilyen szép is lesz, többé már nem ugyanaz. Örök álmodat őrizze nyugalom, szívünkben élni fogsz, mert szerettünk nagyon. Kicsordul a könnyünk állva sírodnál, mélységes fájdalom, hogy örökre itt hagytál. Elmentél tőlünk, pedig fontos voltál nekünk, értünk küzdöttél, értünk dolgoztál. Szívünkben tovább élsz, emléked nem száll tova, mert akit nagyon szerettünk, nem hal meg soha. Fájó szívvel emlékezünk a hat hónapja elhunyt, aldobolyi születésű sepsiszentgyörgyi
id. VASZI SÁNDORRA. Pihenése legyen csendes, emléke áldott.
Özvegye, fia, menye
és két unokája
4299585