Forgalomban, hajtási nélkül

2017. augusztus 8., kedd, Közélet

Jogosítvány nélküli sofőrök buktak le az előző napokban, megyeszerte négy olyan járművezetőt kaptak el a rendőrök, akik nem tudtak felmutani hajtási engedélyt.

Péntekre virradóra a kőröspataki rendőrök igazoltattak egy 39 éves férfit, aki bár nem rendelkezett jogosítvánnyal, mégis kormány mögé ült, pénteken este pedig egy 27 éves megyeszékhelyi férfit értek tetten. Középajtán szombat délben bukott le egy 45 éves férfi, aki hajtási nélkül és ittasan vezetett, Kézdivásárhelyen pedig egy szokatlan módon irányított autó vezetőjét intették le a rendőrök vasárnap éjszaka. A 31 éves sofőr ivott, mielőtt volánhoz ült, jogosítványt ő sem tudott felmutatni a hatóságoknak. (dvk)

Hozzászólások
Támogassa a Háromszéket! Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Szavazás
Mit gondol, véget ér-e idén az ukrajnai háború?









eredmények
szavazatok száma 519
szavazógép
2017-08-08: Közélet - :

Új padok Sepsiszentgyörgyön

Tizenhét új pihenőpadot helyeztek el az elmúlt hetekben a városi kertészet munkatársai Sepsiszentgyörgy közterületein, nem csupán a központban, hanem lakónegyedekben is. Mivel az igény nagy – a már meglévő ülőbútorokon nyáron alig lehet üres helyet találni –, a közeljövőben több új pad kihelyezését tervezi az önkormányzat. (demeter)
2017-08-09: Mi, hol, mikor? - :

Mi, hol, mikor?

Útlezárás Sepsiszentgyörgyön
Székelyföld Kerékpáros Körversenye idén Sepsiszentgyörgyről indul. A verseny szakszerű és sportszerű lebonyolítása miatt ma 18–21 óráig Sepsiszentgyörgy tíz utcájában forgalomlezárás lép érvénybe. A mellékelt térképen jelzett útvonalon teljes útlezárásra kerül sor az említett időszakban. Mint látható, a lezárás nemcsak a futam útvonalát érinti, hanem a lezárt utak által közrevett utcákat is.