Autó hajtott emberek közé Marseille-ben

2017. augusztus 22., kedd, Világfigyelő

Egy halálos áldozata van a tegnapi gázolásnak a franciaországi Marseille városában. Az autó vezetője valószínűleg szándékosan hajtott bele a buszmegállókban várakozó emberekbe, egy negyvenes éveiben járó nőt megölt.


A kocsi vezetőjét letartóztatták, egy névtelenül nyilatkozó rendőrségi forrás közölte, hogy az autó férfi vezetőjét ismerték, követett már el kisebb bűncselekményeket, és pszichológiai problémákkal küszködött. A város 11. és 13. kerületében is embereket gázoltak el reggel 9 és 10 óra között, a korábbi gázolás egy halálos áldozattal járt, a későbbi egy súlyos sérülttel. A második buszmegállós gázolás helyi idő szerint reggel 10-kor történt.

Hozzászólások
Támogassa a Háromszéket! Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Szavazás
Mit gondol, véget ér-e idén az ukrajnai háború?









eredmények
szavazatok száma 577
szavazógép
2017-08-22: Világfigyelő - :

Felfüggesztik az amerikai vízumkiadást (Oroszország)

Felfüggeszti Oroszországban az Egyesült Államok a nem bevándorlási vízumok kiadását az amerikai külképviseleteken Moszkva által elrendelt létszámcsökkentésre hivatkozva.
2017-08-22: Világfigyelő - :

Megnevezték a finnországi merénylőt

Az illetékes finn bíróság megnevezte tegnap azt a 18 éves marokkói menedékkérőt, akit a turkui késeléses támadás elkövetésével gyanúsítanak. A rendőrség az eset mind az öt gyanúsítottjának előzetes letartóztatását kérte a bíróságtól.