Szállítókat ellenőriztek

2018. március 6., kedd, Közélet

Az európai közlekedésrendészetek szövetségének (Tispol) programjához igazodva elmúlt héten a személy- és áruszállító gépkocsik ellenőrzésére fektette a hangsúlyt a román rendőrség.


A Kovászna megyei közlekedésrendészet munkatársai 225 gépjárművet ellenőriztek, ezalatt 50 bírságot róttak ki, 25 esetben a sebességkorlát be nem tartásáért – közölte a megyei rendőrség sajtóirodája. (sz.)

Hozzászólások
Támogassa a Háromszéket! Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Szavazás
Mit gondol, véget ér-e idén az ukrajnai háború?









eredmények
szavazatok száma 579
szavazógép
2018-03-06: Közélet - :

Ittas vezetők Erdővidéken

Két ittas gépkocsivezetőt kaptak el a baróti rendőrség munkatársai szombatról vasárnapra virradó éjjel. Hajnal felé Felsőrákoson ellenőriztek egy személygépkocsit, amelynek 41 éves vezetője szeszes italt fogyasztott.
2018-03-06: Belföld - :

A kulturális sokszínűséget népszerűsítik (Centenáriumi kampány )

Románia centenáriuma alkalmából az ország kulturális sokszínűségét népszerűsítő kampányt indít M2018 címmel a kormány kisebbségvédelmi intézménye, az Etnikumközi Kapcsolatok Hivatala.