Női kosárlabdaA finneket fogadják a románok

2018. november 21., szerda, Sport

A Franciaország ellen elvesztett Eb-selejtező után a román női kosárlabda-válogatott ma 20 órától az E-csoport utolsó helyezettjét, Finnországot fogadja a kolozsvári Horia Demian Sportcsarnokban.

  • Fotó: FIBA
    Fotó: FIBA

Az esti meccsen a Sepsi-SIC együtteséből csak Ioana Ghizilă léphet pályára, a zöld-fehérek másik behívott játékosa, Annemarie Gödri-Părău lesérült, és Dragan Petričević nem nevezte a finnek elleni meccsre. A találkozót a Digi Sport 4 élőben közvetíti.

A sepsiszentgyörgyi csapat szlovák idegenlégiósa, Angelika Slamová is pályára lép ma hazája válogatottjával, hiszen az A jelzésű kvartettet vezető Szlovákia Montenegró legjobbjaival harcol a csoportkör utolsó fordulójában. (t)

Hozzászólások
Támogassa a Háromszéket! Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Szavazás
Mit gondol, véget ér-e idén az ukrajnai háború?









eredmények
szavazatok száma 519
szavazógép
2018-11-21: Sport - :

Idegenben játszik a KSE (Női kosárlabda)

A B-értékcsoport sereghatójának otthonában játszik ma 17 órától a Kézdivásárhelyi SE, amely a pontvadászat 11. – hétközi – fordulójában az Alexandria vendége lesz. A háromszéki lányok ez idáig három győzelmet és három vereséget könyveltek el, a Teleorman megyeiek viszont elvesztették eddigi összes meccsüket.
2018-11-21: Elhalálozás - :

Elhalálozás

Fájdalommal tudatjuk, hogy
özv. PAKÓ GÁBOR
életének 97. évében, özvegységének 8. hónapjában csendesen elhunyt.
Temetése 2018. november 22-én 14 órakor lesz a kovásznai ravatalozóházból.
A gyászoló család
278