Megy a lej lefelé

2019. január 19., szombat, Belföld

Tovább veszített értékéből a lej, a jegybank tegnapi árfolyama szerint egy euró ára 4,69 lej.

Ez 0,85 banival, azaz 0,18 százalékkal több, mint csütörtökön volt. Teret vesztett a lej a dollárral szemben is, egy nap alatt 0,66 banival, azaz 0,16 százalékkal drágult az amerikai valuta. A svájci frankhoz és az arany grammjához képest viszont 0,01, illetve 0,92 banival erősödött a lej.

Hozzászólások
Támogassa a Háromszéket! Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Szavazás
Mit gondol, véget ér-e idén az ukrajnai háború?









eredmények
szavazatok száma 1255
szavazógép
2019-01-19: Belföld - :

Váratlan látogatás Izraelben

Minden előzetes bejelentés nélkül Izraelbe látogatott tegnap Viorica Dăncilă kormányfő, és találkozott Benjámín Netanjáhú miniszterelnökkel, aki minden köntörfalazás nélkül arra kérte, hogy költöztesse át Románia nagykövetségét Tel-Avivból Jeruzsálembe, és segítse Izraelt, hogy az EU más államai is ezt tegyék.
2019-01-19: Belföld - :

A járvány küszöbén

Tizennyolcra nőtt az influenza okozta elhalálozások száma, tegnap heten hunytak el a vírusfertőzés következtében – közölte az Országos Közegészségügyi Intézet.