Ittas vezető

2020. június 30., kedd, Közélet

Ittas gépkocsivezetőt azonosítottak a rendőrök Sepsiszentgyörgyön a Grigore Bălan úton szombat délután.

  • A kép illusztráció
    A kép illusztráció

Az 50 éves férfi leheletében 1,16 mg/l szesztartalmat mért az alkoholszonda. A vétkest kórházba szállították vérvételre, nevére ittas vezetésért bűnügyi vizsgálati iratcsomót nyitottak. (sz.)

Hozzászólások
Támogassa a Háromszéket! Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Szavazás
Mit gondol, véget ér-e idén az ukrajnai háború?









eredmények
szavazatok száma 510
szavazógép
2020-06-30: Közélet - :

Érvénytelen a brit jogosítvány

A Kovászna városi rendőrség munkatársai jogtalan vezetésért bűnügyi vizsgálati iratcsomót nyitottak egy 26 éves nő nevére.
2020-06-30: Belföld - :

Ismét sok az új fertőzött

Négyszázhoz közelít újból az igazolt koronavírusos esetek száma: a Stratégiai Kommunikációs Csoport kedden kora délután 388 új megbetegedést jelentett, így 26 970-re nőtt a fertőzöttek száma az országban.