FutsalMa játszik a Sepsi FC

2008. november 3., hétfő, Sport

Ma este fél nyolckor a teremlabdarúgó-bajnokság 8. fordulójában a Székelyudvarhelyi SK otthonában vendégszerepel a Sepsiszentgyörgyi Futsal Club. A két együttes a szezonnyitó etapban már megmérkőzött egymással, akkor a háromszéki csapat 4—2-re kapott ki a hargitai alakulattól.

Az akkori vereség ellenére bízzunk abban, hogy játékosaink most jó eredménnyel térnek haza, hiszen vendéglátóik a 7. fordulóban 6—4-re veszítették el a Brassó elleni, hazai pályán megrendezett meccset. A Marosvásárhelyi City’Us—Focşani és a Moldocor P. Neamţ—Concordia Chiajna mérkőzések lapzárta után értek véget, a Galac—Brassó meccset pedig ma rendezik 16 órától.

Hozzászólások
Támogassa a Háromszéket! Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Szavazás
Mit gondol, véget ér-e idén az ukrajnai háború?









eredmények
szavazatok száma 1239
szavazógép
2008-11-03: Sport - Iochom István:

Hamarosan kezdődik a Barátság Kupa (Teke)

A kézdivásárhelyi tekepályán Fekete Attila szervezésében november 17-én megkezdődik a tizedik alkalommal megrendezésre kerülő Barátság Kupa amatőr tekebajnokság, melyre kézdivásárhelyi és vidéki tekecsapatok jelentkezését várják.
2008-11-03: Sport - Tibodi Ferenc:

Remek eredmény (Szupermaraton)

Idén tizedik alkalommal indult háromszéki csapat az öreg kontinens három országát érintő Bécs—Pozsony—Budapest szupermaratonon, amelyre október 19—23-a között került sor. A Gáll Lajos Futókör atlétáiból álló Háromszék együttes az elmúlt évek során volt már 15. (2005), 20. (2007) és 21. (2006) helyezett is, az idei 14. helyezés viszont az eddigi legjobb eredményük. ,,Három főváros, megközelítőleg 320 km-es táv és ötnapi szaladás nem kis teljesítmény annak a 693 sportolónak, aki részt vett a tizenkilencedik alkalommal megrendezett nemzetközi versenyen — nyilatkozta Csutak Tamás, csapatunk vezetője. — Az idei együttesből Gheorghe Ganea kilencedik, Rácz Levente Botond hatodik, Rácz Attila Zsombor ötödik, Csutak Hunor első, míg jómagam a tizedik alkalommal rajtoltam el ezen a rangos versenyen." De most lássuk, mi is történ a viadal öt versenynapja alatt.