Kosárlabda, városi bajnokságJáték nélkül nyert a Bálványos — Tibodi Ferenc

2009. február 19., csütörtök, Sport

A sepsiszentgyörgyi amatőr kosárlabda-bajnokság rájátszásának, azaz az A-értékcsoportnak első fordulóbeli eredményei: Bálványos—Kalibro 20—0 (meg nem jelenés), Da Bomb—Székölyök 44—20, Bad Boys—Vesekő 53—32.

A rangsor élén a veretlen Bálványos áll 20 ponttal, második a Da Bomb 18 ponttal, harmadik a Bad Boys 18 ponttal, negyedik a Vesekő 16 ponttal, ötödik a Szé­kölyök 14 ponttal és hatodik a Kalibro 13 ponttal. A hetedik helyért zajló csata, azaz a B értékcsoport eredményei: Phanters—Rozsdás Csont 50—29, Kaniballs—Babeş Boys 41—45. Az állás: 1. Panthers 14 pont, 2. Kaniballs 12 p., 3. Babes Boys 12 p., 4. Rozsdás Csont 10 p. A pénteki mérkőzések: Rozsdás Csont—Babeş Boys, Kalibro—Vesekő, Szé­kö­lyök—Bad Boys, Bálványos—Da Bomb, Panthers—Kaniballs.