Elhalálozás
Pihenj, te drága szív, már megszűntél dobogni, / szerető jóságod nem tudjuk feledni, / mert elfeledni téged nem lehet, / csak meg kell tanulnunk ezután élni nélküled.
Lelkünk mély fájdalmával tudatjuk mindazokkal, akik ismerték és szerették, hogy a drága jó férj, édesapa, nagytata, dédnagyapa, testvér, após, sógor, rokon és jó szomszéd, a szacsvai id. MÁRK ZOLTÁN életének 72. évében türelemmel viselt, hosszú betegség után csendesen elhunyt.
Drága halottunk földi maradványait 2024. október 17-én 14 órakor helyezzük örök nyugalomra a családi háztól a szacsvai temetőben.
Részvétfogadás a temetés előtt egy órával.
Emléke legyen áldott, pihenése csendes.
Emléke szívünkben örökké élni fog.
Őt soha nem felejtő bánatos családja
4333221
Megemlékezés
Fájó szívvel és soha el nem múló szeretettel emlékezünk a vargyasi születésű rétyi BORBÁTH LAJOSRA halálának tizenhetedik évfordulóján.
Nyugodjon békében.
Szerettei
1119474
Fájó szívvel és soha el nem múló szeretettel emlékezünk a szárazajtai id. MÁTHÉ IMRÉRE halálának 34. évfordulóján.
Szerettei
4333108
Telhetnek hónapok, múlhatnak évek, szívből szeretünk s nem felejtünk téged. Fájó szívvel emlékezünk a zágoni id. RÁCZ IMRÉRE halálának 18. évfordulóján. Pihenése legyen csendes, emléke áldott.
Szerettei
4333206
Másképp lenne minden, hogyha velünk lennél, ha hozzánk szólnál, ha ránk nevetnél. Elvitted a fényt, a derűt, a meleget, csak egy fénysugarat hagytál, az emlékedet.
Fájó szívvel emlékezünk a sepsiszentgyörgyi ifj. SZÁLTELEKI MIHÁLYRA halálának 12. évfordulóján. Pihenése legyen csendes, emléke áldott.
Szerettei
4333215
Eltelt egy bánattal, fájdalommal tele esztendő 2023. október 17-étől, olyan sebet hagyva édesanyádra, amely nem gyógyul be soha, amikor arra az útra tértél, ahonnan nem lehet visszatérni. Bánatos szívünk mély fájdalmával emlékezünk az igazságot, pontosságot kereső, jó gyermekre, drága jó férjre, édesapára, nagytatára, vőre, sógorra, osztálytársra, munkatársra, jó szomszédra, ismerősre, a kézdivásárhelyi BEDE BARNA ISTVÁNRA. Pihenése legyen csendes, emléke áldott.
Szerettei
4333223