KorcsolyaKözönségszolgálat

2009. december 14., hétfő, Sport

A Kézdivásárhely polgármesteri hivatala által működtetett műjégpálya december 14.—január 3. között a következő program szerint fog működni:

délután: 16—17.45, este: 20—21.45 óra között, december 24-én csak délután lehet korcsolyázni, 25-én, 31-én és január elsején zárva tartunk. A belé­pőjegy ára diákoknak, nyugdíjasoknak 3 lej, felnőtteknek 5 lej. Óvodásoknak a belépés ingyenes. (Kocsis)

Hozzászólások
Támogassa a Háromszéket! Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Szavazás
Mit gondol, véget ér-e idén az ukrajnai háború?









eredmények
szavazatok száma 495
szavazógép
2009-12-14: Sport - x:

Vár Kupa (Birkózás)

címen nemzetközi birkózóversenyt rendeztek Segesváron. A részt vevő tizenkét csapat között ott voltak a sepsiszentgyörgyi és az almási birkózók is.
2009-12-14: Sport - x:

2009 legjobbjai (Szavazzunk) — Áros Károly

Az utolsó egyenes elé érkeztünk, még egy jó hét, és vége a szavazásnak. Hogy felpörgessük még a szavazatok küldését — sok érkezett eddig is, de minél több jön, annál közelebb kerülünk az igazsághoz —, gondoltuk, az ismeretek felfrissítése céljából megfuttatjuk az idei jobb teljesítményeket, a hozzájuk fűződő neveket.