MinifociBaroque Kupa

2010. július 8., csütörtök, Sport

Péntektől vasárnapig Sepsiszentgyörgyön az oroszpiaci új műfüves pályán rendezik meg az első minifoci Baroque Kupát.

A húszcsapatos tornára már tizenhat együttes jelentkezett, de ma 17 óráig még lehet nevezni a küzdelemsorozatra a 0733 009 157-es telefonon. Nevezési díj alakulatonként 300 lej, a fődíj pedig 1000 lej. Előreláthatóan kétszer 15 percesek lesznek a mérkőzések, a csoportkör után kieséses szakasszal folytatódik a viadal, amelynek döntőjére valamikor vasárnap (július 11.) délután kerül sor. (t)

Hozzászólások
Támogassa a Háromszéket! Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Szavazás
Mit gondol, véget ér-e idén az ukrajnai háború?









eredmények
szavazatok száma 503
szavazógép
2010-07-08: Sport - :

Nyolcadik a Sepsi ISK (Kosárlabda)

A Sepsiszentgyörgyi ISK a nyolcadik helyen fejezte be a Brassóban megtartott baby- és minikosárlabda országos bajnokságot.
2010-07-08: Sport - :

Közösségért Kupa (Tenisz)

Az elmúlt hét végén Sepsiszentgyörgyön került sor a tenisz Közösségért Kupára.