Egy japán feltaláló olyan övet szerkesztett, amelyen hátul szőrmés farok díszlik, és aszerint csóválódik, ahogy változik viselőjének szívritmusa. Így aztán jól látható külső megnyilvánulása lehet például annak, ha nagyot dobban valaki szíve, mert meglátja álompárját.
Az övbe szívritmus-érzékelőt és farokcsóváló apró motort épített be a feltaláló Isivatari Sota, aki mulattatásra szánja újdonságát. Mindenekelőtt bulikra ajánlja felcsatolni a farkasövet, amely négy színben lesz kapható – adta hírül a The Sun brit lap.
Isivatari szerint a párok még jobban kommunikálhatnak, mondhatni szavak nélkül is megérthetik egymást a farokcsóválással. A feltaláló ezért első találkozókra is javasolja az öv viseletét, amelynek viselői önkéntelenül is „elszólhatják” magukat farokcsóválásuk sebessége révén. Mindezek mellett természetesen jó játék gyermekeknek, és az sem kizárt, hogy kutyáknak is tetszik majd gazdáikon.