* Az asztalitenisz-iskola új programja: kedden és csütörtökön 13 órától edzés a sportcsarnok előterében.
* Az atlétikaiskola edzéseit hideg időben bent, a sportcsarnokban fogják megtartani minden kedden és csütörtökön 14 órai kezdéssel.
* A labdarúgó-iskola várja az újabb jelentkezőket. Még öt hely kiadó a 2005, 2006 és 2007-ben születettek számára.
* November első hetében rendezik meg Felső-Háromszék atlétikai bajnokságát. Természetesen az iskolások részvételével.
* Az őszi betakarítás befejeztével megrendezik a III. Háromszéki Önkormányzatok Kupáját asztaliteniszben. A vetélkedőre nagy szeretettel várják az amatőr pingpongozókat Erdővidéktől Ojtozig, Bükszádtól Zágonig és Kökösig.
* November 21-én kerül sor a felső-háromszéki iskolák minifoci-bajnokságára a kézdivásárhelyi sportiroda és a megyei tanfelügyelőség közös szervezésében. Az edzéseket már ma délután elkezdhetik. (á)