Háziőrizet Háromszéken

2014. május 22., csütörtök, Közélet

A rendőrség azonosította azt a három, 16 és 24 év közötti fia­talembert, aki április folyamán sepsiszentgyörgyi üzletekből összesen nyolc biztonsági kamerát lopott el.

A kiskorú G. G.-n kívül a két nagykorú gyanúsítottat, G. I.-t és G. Z.-t őrizetbe vették, és kérték a vizsgálati fogság elrendelését. A sepsiszentgyörgyi bíróság élt az új büntető törvénykönyv biztosította lehetőséggel, és tegnap 30 napos házi őrizetet rendelt el. (sz.)

Hozzászólások
Támogassa a Háromszéket! Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Szavazás
Mit gondol, véget ér-e idén az ukrajnai háború?









eredmények
szavazatok száma 750
szavazógép
2014-05-22: Közélet - Demeter Virág Katalin:

Hamarosan indul az építkezés (Nagyajtai híd)

Villámgyorsan és egyöntetűen fogadta el tegnapi rendkívüli ülésén a megyei képviselő-testület azt a határozatot, amely alapján előkészíthető a szükséges kormányhatározat-tervezet, hogy végre megújuljon a nagyajtai híd.
 
2014-05-22: Közélet - :

Fizetett hirdetés