Támogassa a Háromszéket!
Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
28 kerékpár ellopását jelentették a rendőrségen ebben az évben Kovászna megyében. Ebből 16 városon, 12 vidéken történt, a rendőrség munkatársai összesen 18-at szereztek vissza.
Asztalitenisz. Szombaton és vasárnap Kézdivásárhelyen az A-osztályos asztaliteniszezők újabb bajnoki fordulót játszanak. A Nagy Mózes Sportklub a következő együttessel fogadja vendégeit: Barti Szilárd, Barti Lóránt, Munteanu Zsolt és Sükösd Roland. A cél: a csoport első helyének megvédése.