Baleset Kökös közelében

2014. június 13., péntek, Közélet

Szabálytalan előzés miatt súlyos közúti baleset történt tegnap reggel a 12-es országúton, Kökös közelében.

Egy Brassó irányából Sepsiszentgyörgy felé tartó jármű 36 éves vezetője szabálytalanul előzött és összeütközött egy teherautóval, mely a főútról éppen balra tért le, az illyefalvi bekötőútra. A rendőrség tájékoztatása szerint az ütközés nyomán súlyosan sérült a szabálytalanul közlekedő gépkocsit vezető hölgy, a vele utazó kiskorúak könnyebb sérüléseket szenvedtek. Mindhármukat a megyei kórház sürgősségi osztályán látták el.                        (dvk)

Hozzászólások
Támogassa a Háromszéket! Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Szavazás
Mit gondol, véget ér-e idén az ukrajnai háború?









eredmények
szavazatok száma 511
szavazógép
2014-06-13: Közélet - :

Lekerült a Városháza felirat

Lázár-Kiss Barna András polgármester a tegnap délutáni tanácsülésen elmondta: a hivatal bejárata felett elhelyezett Városháza Barót felirat azért került le, mert eleget kellett tennie a bírósági ítéletnek.
2014-06-13: Sport - :

Győzött a Sepsi OSK (Labdarúgás, Román Kupa)

A megyei döntő nem hozott meglepetést: Sepsi OSK–Be­reck 5–1. Ha tekinthetjük e mérkőzést az osztályozó főpróbá­já­nak, akkor reménykedve nézünk a bákói selejtező elé, s bíz­hatunk abban, hogy III. ligás lesz az OSK. Úgy legyen.     (á)