Labdarúgás, I. ligaKikapott az éllovas Steaua

2015. február 24., kedd, Sport

A kiesés ellen küzdő Rapid kisebb meglepetésre egy góllal legyőzte a címvédő és éllovas Steauát az I. ligás labdarúgó-bajnokság 18. fordulójának vasárnapi játéknapján.

A sepsiszentgyörgyi Had­nagy Attila gólt szerzett és pontot mentett az FC Boto­şani-nak, továbbá nyert a Ma­ros­vásárhelyi ASA, Jász­vásár, a Petrolul, a Dinamo, s döntetlennel ért véget az Astra és Concordia Chiajna közötti összecsapás.
A kör hétvégi eredményei: Konstanca–Jászvásár 0–3, Petrolul–Brassói FC 1–0, Gázmetán–FC Botoşani 1–1, Galaci Oţelul–Dinamo 0–1, Astra–Chiajna 2–2, Kolozsvári U–Marosvásárhelyi ASA 0–3, Steaua–Rapid 0–1. A hétfői Ceahlăul–Kolozsvári CFR és a Pandurii–Craiova találkozó lapzárta után ért véget. (t)

Hozzászólások
Támogassa a Háromszéket! Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Szavazás
Mit gondol, véget ér-e idén az ukrajnai háború?









eredmények
szavazatok száma 602
szavazógép
2015-02-24: Sport - :

Második hely (Kutyaszán)

A sepsiszentgyörgyi Zágoni Zsolt a második helyen fejezte be a kutyaszánhúzó Kalibáskő Kupa D2-es kategóriájának versenyét.
2015-02-24: Sport - :

Norvég és német győzelem (Északisí-vb)

Négy számban avattak bajnokot vasárnap délután. Kettőben norvég, kettőben német siker született. A norvégok ráadásul két ezüstérmet is szereztek.