KerékpárTony Martin vezet összetettben

2015. július 9., csütörtök, Sport

A német Tony Martin nyerte meg a Tour de France negyedik szakaszát, és az össze­tett versenyben is az élre állt, elvéve a sárga trikót Chris Froome-tól. A belgiumi Seraing-ből indulva a Tour de France mezőnye megérkezett Franciaországba.

Az eredmények: * 4. szakasz (Seraing-Cambrai, 223.5 km): 1. Tony Martin (német, Etixx-Quick-Step) 5:28:58 óra, 2. John Degenkolb (német, Team Giant-Alpecin) 3 mp hátrány, 3. Peter Sagan (szlovák, Tinkoff-Saxo) 3 mp hátrány ❁ az összetett élcsoportja: 1. Tony Martin (német, Etixx-Quick-Step) 12:40:26 óra, 2. Christopher Froome (brit, Team Sky) 12 mp hátrány, 3. Tejay Van Garderen (amerikai, BMC Racing Team) 25 mp hátrány... 8. Alberto Contador (spanyol, Tinkoff-Saxo) 48 mp hátrány.

Hozzászólások
Támogassa a Háromszéket! Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Szavazás
Mit gondol, véget ér-e idén az ukrajnai háború?









eredmények
szavazatok száma 645
szavazógép
2015-07-09: Sport - :

Hosszabbítás után győzött Románia (Kosárlabda)

Három hosszabbítás után, 94–92-es (16–17, 22–15, 15–23, 13–11, 7–7, 11–11, 10–8) győzelmet aratott Románia Bulgária fölött a podgoricai B-osztályos U20-as női Európa-bajnokságon. A román csapatnak huszonegy vereség után sikerült újra győzedelmeskednie, az utóbbi két évben ez az első sikere az U20-as válogatottnak.
2015-07-09: Család - :

Nincs gyógymód ellene (MERS-vírus)

A MERS-koronavírus az angol Middle East Respiratory Syndrome, azaz közel-keleti légzőszervi tünetegyüttes kezdőbetűiből kapta rövidítését. A betegek halálozási aránya magas, csaknem 40 százalékos, a kór ellen egyelőre nincs semmilyen gyógymód: sem gyógyszer, sem más terápia, védőoltás.