Baleset Sepsiszentgyörgyön

2016. március 3., csütörtök, Közélet

Elütöttek egy fiatalembert Sepsiszentgyörgyön a 1918. december 1. úton, a Sport utcával való kereszteződés közelében kedd délután.

A rendőrség közleménye szerint a 17 éves áldozat nem nézett körül, nem megfelelő helyen igyekezett átkelni az úton, amikor elütötte az autó. Kórházba szállították,  a jelentés szerint könnyebben sérült. A gépkocsit vezető 31 éves hölgy leheletében nem mutattak ki alkoholt. A kivizsgálást nem szándékos testi sértés gyanújával folytatják. (sz.)

Hozzászólások
Támogassa a Háromszéket! Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Szavazás
Mit gondol, véget ér-e idén az ukrajnai háború?









eredmények
szavazatok száma 600
szavazógép
2016-03-03: Közélet - :

Változik a forgalmi rend

Barót tanácsa hétfőn jóváhagyta a forgalmi rend változását. Miután a rendőrség is rábólint, a Rózsák utcában a kereskedelmi banktól a Rózsa vendéglő felé csak a bal oldalon lehet parkolni.
2016-03-03: Közélet - :

Lógó diákok

A kézdivásárhelyi rendőrség az iskolai lógás megelőzéséért különleges akciót tartott kedden. Tanítási időben hat közélelmezési egységet ellenőriztek, azokban összesen hét tanulót találtak.