Elütötte és elhajtott

2016. október 28., péntek, Közélet

Szerdán délután fél háromkor Szentkatolna főútján egy gépkocsi elütött egy kerékpárost, és elhajtott. A gázolás következtében a Kézdivásárhely felől érkező 68 éves férfi súlyos sérüléseket szenvedett; nem tudott felvilágosítást adni a gépkocsiról.


Alkoholszondába fújatták, a mérőműszer 0,57 mg/l szesztartalmat mutatott. A rendőrök cserbenhagyás és gondatlanságból elkövetett testi sértés gyanújával folytatják a vizsgálatot. A közlekedésrendészet a lakosság segítségét kéri a gázoló felderítésére. Amennyiben valaki információval szolgálhat a gépkocsivezető kilétéről vagy az autóról, kérik, jelentse a 112-es ingyenes sürgősségi hívószámon vagy a legközelebbi rendőrőrsön. (sz.)

Hozzászólások
Támogassa a Háromszéket! Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Szavazás
Mit gondol, véget ér-e idén az ukrajnai háború?









eredmények
szavazatok száma 503
szavazógép
2016-10-28: Közélet - :

Más helyett szavazott

Váratlan incidens történt a sepsiszentgyörgyi tanács tegnapi ülésén: a helyét pár percre elhagyó Rodica Pârvan nevében szociáldemokrata társa, Adrian Cochior próbált szavazni az egyik határozatról.
2016-10-28: Közélet - :

Leesett a szekérről

Egy 42 éves kézdimartonfalvi férfi hétfő este részegen hajtotta a szekeret. A ló valamitől megijedt, megrándította a járművet, és a szekeres leesett.