Végleges a fúzió

2020. április 1., szerda, Pénz, piac, vállalkozás

Lezárult a Vodafone Romania és a UPC fúziója, ennek értelmében az utóbbi jogi értelemben is megszűnik – közölte tegnap a távközlési vállalat.

A UPC ügyfeleit a Vodafone veszi át, szerződéseik változatlanok maradnak. A számlák kifizetésénél is csupán a kiállító neve változik, azok az ügyfelek, akik mindkét szolgáltatóval szerződésben állnak, két számlát fognak kapni – közli a vállalat. A Vodafone 23 éve telepedett meg Romániában a Vodafone Group leányvállalataként. A világcég különféle divíziói 24 országban kínálnak mobil, 19-ben pedig vezetékes távközlési szolgáltatásokat. Tavaly év végén a csoport 625 millió ügyfélnek nyújtott mobiltelefonos szolgáltatást, 27 millió ügyfélnek vezetékes távközlési szolgáltatást, TV-szolgáltatást világszerte 22 millió ügyfélnek biztosítottak.

Hozzászólások
Támogassa a Háromszéket! Önnek is fontos, hogy megbízható, hiteles forrásból tájékozódjék? Szeret elemzéseket, véleményanyagokat olvasni? Jobban meg akarja ismerni Székelyföld múltját, természeti, kulturális értékeit? Szívesen olvas a háromszéki művelődési életről, új könyvekről, színházi előadásokról? Szereti az alkotó emberekkel, vállalkozókkal, pedagógusokkal, sportolókkal készült interjúkat? A Háromszék napilapnál azért dolgozunk, hogy tartalmas olvasmányokat kínáljunk Önnek.
Ha Önnek is fontos a Háromszék, kérjük, adományával támogassa lapunk internetes kiadását.
Szavazás
Részt vesz-e a december 1-jei parlamenti választásokon?







eredmények
szavazatok száma 138
szavazógép
2020-04-01: Pénz, piac, vállalkozás - :

Alulfinanszírozott egészségügy

A bruttó nemzeti össztermék (GDP) 5,2 százalékát költötte az egészségügy finanszírozására Románia 2017-ben, ami az uniós országok közül a legalacsonyabb arány – áll a tegnap közzétett Eurostat-jelentésben.
2020-04-01: Belföld - :

Továbbra sincs fertőzött Hargita megyében

Romániában már csak Hargita megyében nem regisztráltak egyetlen koronavírus-fertőzöttet sem. A megye tisztifőorvosa szerint ez annak tulajdonítható, hogy Hargita megyébe elsősorban Németországból, Ausztriából, Hollandiából, Svédországból, Dániából és Magyarországról érkeztek haza vendégmunkások, míg a román megyékbe a legtöbben Európa legfertőzöttebb országaiból: Olaszországból és Spanyolországból tértek haza.