Mély fájdalommal tudatjuk, hogy a drága jó férj, édesapa, nagyapa, após és jó rokon, a bölöni születésű lécfalvi
id. FENEKI LAJOS
életének 73. évében rövid szenvedés után elhunyt.
Temetése 2009. november 13-án 14 órától lesz a lécfalvi családi háztól.
A gyászoló család
630/b
Mély fájdalommal tudatjuk, hogy a szeretett gyermek, férj, édesapa, testvér, vő, rokon, barát és ismerős, a sepsiszentgyörgyi születésű nagyajtai
ANTAL PÉTER
életének 42. évében hosszú betegség után elhunyt.
Temetése 2009. november 12-én, csütörtökön 14 órakor lesz a szemerjai új református ravatalozóháztól.
Részvétfogadás a temetés előtt egy órával.
Pihenése legyen csendes, emléke áldott.
A gyászoló család
4227794
Szívünk mély fájdalmával tudatjuk, hogy a bodoki
BIBÓ SÁNDOR
életének 91., boldog házasságának 57. évében hosszú betegség után elhunyt.
Temetése 2009. november 12-én 14 órakor lesz a bodoki családi háztól.
Pihenése legyen csendes, emléke áldott.
A gyászoló család
4227831
Mély fájdalommal tudatjuk, hogy a szeretett édesanya, nagymama, testvér, anyós, rokon,
özv. BEDER BÁLINTNÉ
RETTEGI MÁRIA MAGDOLNA
életének 64. évében hosszas, de türelemmel viselt betegség után elhunyt.
Temetése 2009. november 12-én, ma 15 órakor lesz a vártemplomi ravatalozóháztól.
Részvétfogadás a temetés előtt egy órával.
Pihenése legyen csendes, emléke áldott.
A gyászoló család
4227847
Mély fájdalommal tudatjuk, hogy a drága jó férj, édesapa, nagyapa, dédnagyapa, rokon és jó barát, a márkosfalvi
BALOGH JENŐ
életének 89. évében 2009. november 10-én elhunyt.
Drága halottunk földi maradványait 2009. november 12-én 14 órakor helyezzük örök nyugalomra a márkosfalvi temetőben.
Pihenése legyen csendes, emléke áldott.
A gyászoló család
996
Megemlékezés
Egy év telt el azóta, hogy itthagytál minket, boldogok lennénk, ha ma is láthatnánk téged. Ha egy könnycsepp gördül végig arcunkon, az azért van, mert szeretünk és hiányzol nagyon. Telhetnek a hónapok, múlhatnak az évek, örökké szeretünk, nem feledünk téged. Fájó szívvel emlékezünk PAPP IVÁNRA.
Szerető családja
997
Egy szál virág, egy halk ima, szemünkben könny, szívünkben fájdalom. Kegyelettel emlékezünk a zalánpataki születésű KÁDÁR ANDRÁSRA halálának második évfordulóján.
Özvegye, lányai és azok családja
4227781
Szomorú szívvel emlékezünk a besenyői születésű CSABAI PÁLRA, aki egy éve hagyta itt szerető családját. Akik ismerték, áldozzanak egy percet emlékének.
Szerettei
4227801
Könnyes szemmel és összetört szívvel állunk a baróti GÁL ANDRÁS sírja mellett halálának hetedik évfordulóján. Emléke szívünkben örökké élni fog.
Szerető családja
4227809
Fájó szívvel emlékezünk a maksai id. CSAVAR PÉTERRE halálának hetedik évfordulóján. Emléke szívünkben örökké élni fog.
Szerettei
4227839
Fájó szívvel emlékezünk a pávai VARGYASI FERENCRE halálának negyedik évfordulóján. Gondoskodó szeretete mindannyiunknak hiányzik. Pihenése legyen csendes, emléke áldott.
Szerettei
7250581