Teremlabdarúgás, I. ligaÚjra egy sima és egy nádli

2010. október 7., csütörtök, Sport

Akárcsak egy héttel korábban, az idei futsalbajnokság harmadik fordulójában is nyerni tudott a Sepsi FC, a KSE viszont újból kikapott. Mint ismeretes, a céhes városbeli alakulat Focşani-t látta vendégül, és háromgólos vereséget szenvedett, míg a szentgyörgyi zöld-fehérek Kolozsváron vendégszerepeltek, ahol nagyon jó és izgalmas mérkőzés után győzték le a helyi Clujanát.

Tót Csaba irányítása alatt a Sepsi FC túl van a második diadalán, és a tabella harmadik fokára lépett elő. A címvédő Marosvásár­helyi City’US labdarúgói Alexandrián léptek pályára, és simán kiütötték az egyetemistákat. A Galaci United a pontvadászat Csipkerózsikáját, a Keresztvári Inter SE-t fogadta, amelyet csúnyán elpáholt. Megszerezte a 2010—2011-es szezonbeli első győzelmét a Székelyudvarhelyi SK, amely a Concordia Chiajna vendégeként tudott nyerni. A küzdelemsorozat harmadik játéknapjának eredményei: Alexandriai Universitatea—Maros­vásárhelyi City’US 1—8 (1—2), Galaci United—Keresztvári Inter SE 17—1 (9—0), Concordia Chiajna—Székelyudvarhelyi SK 2—3 (1—2), KSE—CSM Focşani 2007 4—7 (1—2), Kolozsvári CFF Clujana—Sepsi FC 3—6 (1—2).
10. Keresztvári Inter SE 0 0 3 12—51 0
A negyedik forduló mérkőzései: Focşani—Sepsi FC (szombaton 18 órától), Székelyudvarhely—Kolozsvári Clujana, Keresztvári Inter SE—Concordia Chiajna, Marosvásárhelyi City’US—Galaci United, KSE—Alexandriai U (elhalatszva október 24-re).