Labdarúgás, I. ligaHarmadik a Sepsi FC

2010. október 14., csütörtök, Sport

Jó idénykezdésének köszönhetően a pontvadászat harmadik helyén áll a Sepsi FC, amely idei négy mérkőzéséből mindössze egyet veszített el.

Sajnos, az újonc kézdivásárhelyi KSE a tabella alsóházában tanyázik, igaz, eggyel kevesebb lejátszott mérkőzése van. Mint ahogy már beszámoltunk, a megyeszékhelyi zöld-fehérek a hét végén Focşani-ban győzedelmeskedtek, ezzel megbosszulva a KSE-t, amely hazai közönség előtt kapott ki a Vrancea megyei alakulattól. A felső-háromszékiek viszont ,,szabadnaposak" voltak, mivel az Alexandria elleni összecsapást október 24-re halasztották. A küzdelemsorozat negyedik játéknapján a címvédő City’US hazai pályán nyert az addig százszázalékos Galaci United ellen, Székelyudvarhely döntetlent játszott Kolozsvárral, a Keresztvári Inter SE pedig megszerezte idei első pontját. Az eredmények: Marosvásárhelyi City’US—Galaci United 5—3, Udvarhely—Kolozsvár 3—3, Keresztvár—Chiajna 5—5, Focşani—Sepsi FC 2—8.
10. Keresztvár 0 1 3 17—56 1
Az elkövetkező két hétben a román futsalválogatott újabb edzőtáborban vesz részt, és újabb felkészülési mérkőzések előtt áll, így az 5. fordulóra október 30.—november 1. között kerül sor. Akkor a Sepsi FC Székelyudvarhelyt fogadja, míg a KSE Galac vendége lesz. (Tibodi)