Elhalálozás
„Lecsukott szemmel még látom a lelkét, ki mellettem ül, és nékem mesél... Nem maradt utánad más, csak emlék, örökké szeretlek, bárhol is legyél!” (Szabó Balázs)
Mélyen megrendülve tudatjuk, hogy
ALBERT SÁNDORNÉ
FARKAS ZELMA
életének 61. évében 2013. június 26-án hosszú betegség után eltávozott közülünk.
Utolsó útjára június 28-án 15 órakor kísérjük a szemerjai új református temetőben.
Drága emléke szívünkben él.
Szerettei
4267440
PETŐ JÁNOS
életének 56. évében tragikus körülmények között elhunyt.
Temetése 2013. június 27-én 13 órakor lesz a magyarhermányi református temetőben.
A gyászoló család
4267402
Megemlékezés
Egy pillanat volt, és megállt a szíved, melyben nem volt más, csak jóság és szeretet. Nagy fájdalmat hagytál magad után, úgy mentél el, hogy el sem búcsúztál. Fájó szívvel emlékezünk MAKSZIM JUDITRA (szül. BOTH), aki hat hete távozott szerettei köréből. Pihenése legyen csendes, emléke áldott.
A gyászoló család
4267405
Egy pillanat volt, és megállt a szíved, melyben nem volt más, csak jóság és szeretet. A búcsúszó, amit már nem tudtál kimondani, elmaradt, de fájó emléked szívünkben örökre megmarad. Fájó szívvel emlékezünk a zeteváralji PÁL ESZTERRE halálának második évfordulóján. Emléke szívünkben örökre megmarad. Nyugalma legyen csendes, emléke áldott.
Szerető özvegye, gyerekei, unokái
4267411
Fájó szívvel emlékezünk a sepsibükszádi NYÁGULY GYÖRGYRE halálának nyolcadik évfordulóján. Emléke legyen áldott, pihenése csendes.
Szerető családja
4267425
Szemünk könnyezik, szívünk sajog, akik nem búcsúznak, csak azok boldogok. Fájdalommal emlékezünk a mikóújfalusi születésű sepsiszentgyörgyi DOBRITA SÁNDORRA halálának kilencedik évfordulóján. Könnyes az út, mely sírodhoz vezet, a jó Isten őrködjék pihenésed felett.
Halálába soha bele nem nyugvó, bánatos özvegye
és édesanyja
4267429